درجا زدن ممنوع!


درجا زدن ممنوع!

استعداد و توانایی، واژه‌هایی مثبت، انگیزه‌بخش و امیدآفرین برای انسان‌ها هستند و موجب خوش‌بینی می‌شوند و نوید موفقیت را می‌دهند. وقتی درباره‌ی استعداد و توانایی‌تان می‌اندیشید؛ به هیجان می‌آیید. این اندیشه درواقع اندیشه‌ای مثبت و روحیه‌بخش است.

حال نظر شما درباره استعدادهای شکوفا نشده و توانایی‌های به کار گرفته نشده‌ی وجودتان چیست؟ هرقدر که استعداد و توانایی بارِ معنایی مثبتی دارند، این عبارت‌ها بارِ معنایی منفی دارند. وقتی توانایی‌های وجودتان را به کار نمی‌گیرید؛ ممکن است همچون انسانی از دنیا بروید که نغمه‌ی درونش هنوز شکوفا نشده است.

حال چگونه توانایی‌های وجودتان را هر چه بیشتر به‌کارگیرید؟ پاسخ این سؤال در رشد و پیشرفت دائمی شما نهفته است. برای این منظور باید همیشه در حال رشد و پیشرفت باشید. در این کتاب به شما کمک می‌شود تا بیاموزید چگونه رشد و پیشرفتی مؤثر داشته باشید؛ به‌گونه‌ای که از بهترین فرصت‌ها استفاده کنید و بتوانید تا حد امکان به همان انسانی تبدیل شوید که برای آن منظور آفریده‌شده‌اید. هر چه بیشتر به توانایی‌های وجودتان پی ببرید، شور و اشتیاق داشته باشید، هدفتان را بهتر بشناسید و مهارت‌های خودتان را پرورش دهید، می‌توانید به انسانی تبدیل شوید که به معنای واقعی شایسته‌اش هستید.

برای تأثیرگذاری این کتاب در زندگی‌تان فقط باید مشتاقانه به رشد کردن و پیشرفت داشتنتان علاقه نشان دهید و بخواهید به انسانی بهتر و موفق‌تر تبدیل شوید. برای تبدیل‌شدن به انسانی بهتر و شایسته‌تر، باید به رشد شخصیتان توجه نشان دهید و در زمینه خودآگاهی رشد کنید. جزئیات مربوط به رشد و پیشرفت انسان‌ها با یکدیگر متفاوت است؛ اما راهکارهای کلی برای انسان‌ها یکسان خواهد بود. در این کتاب، قانون‌هایی مطرح می‌شود که به شما می‌آموزد چگونه به هدف ارزشمندتان در زمینه‌ی رشد و پیشرفت شخصی برسید. با آموختن این قوانین و به‌کارگیری آن‌ها در زندگی روزمره خود در مسیر شکوفاییِ هرچه بیشتر و بهتر توانایی‌های وجودتان قرار خواهید گرفت.

(جان. سی. مکسول)


نظرات بسته شده است.

  •  بابل خیابان شریعتی روبروی شیرینی سرای بابل - ساختمان فرهاد طبقه چهارم
    09111113820
    09120030939
     مهدی فیروزجائی (حیدری)
  • مطالب اخیر
    پیوندها