اصول کار تیمی


اصول کار تیمی

برای داشتن بازیکنان خوب در یک تیم، ۲ راه چاره دارید: یا آن‌ها را آموزش بدهید یا اشخاص آموزش‌دیده را به خدمت بگیرید. یا باید روی بازیکنانی که در اختیار دارید، کارکنید و از آن‌ها قهرمان بسازید و یا از بیرون از سازمان خود افرادی با قابلیت قهرمان شدن استخدام کنید و این کتاب در هر دو مورد به شما کمک می‌کند.

با رعایت اصول پیشنهادی در این کتاب، می‌توانید از خود کسی بسازید که همه خواهان به‌کارگیری او باشند. شما با اصلاح خود، ارزش تیم را بالا می‌برید. اما اگر رهبری تیم را بر عهده‌دارید، این مسئله نقشی حیاتی پیدا می‌کند، به این دلیل که شما تنها مطالبی را می‌توانید به نحو مؤثری آموزش بدهید که خودتان سرمشق آن باشید.

با استفاده از مطالب این کتاب زمینه‌ای فراهم می‌شود که همکارانتان به اعضای تیمی بهتر تبدیل شوند و اگر خواستید از بیرون از تیم خود کسانی را بگیرید، با استفاده از توصیه‌های مطرح‌شده در کتاب اقدام کنید و کسانی را به خدمت بگیرید که تیم نزد آن‌ها در درجه‌ی اول اهمیت قرار داشته باشد.

همه اگر بخواهند، می‌توانند کارکنان تیمی بهتری شوند. کافیست اصول مربوط به بازی گروهی را فرابگیرند. خودتان این کار را بکنید. به سایر افراد تیم هم کمک کنید که این کار را بکنند تا همه تیم در شرایط برتری قرار گیرند.

(جان مکسول)


نظرات بسته شده است.

  •  بابل خیابان شریعتی روبروی شیرینی سرای بابل - ساختمان فرهاد طبقه چهارم
    09111113820
    09120030939
     مهدی فیروزجائی (حیدری)
  • مطالب اخیر
    پیوندها